BETTER ENGLISH LTS

LEARN ENGLISH ANYTIME, ANYWHERE.

28 PLN ZA 55 MINUT, 21 PLN ZA 25 MINUT SPRÓBUJ PIERWSZĄ LEKCJĘ ZA DARMO!

LEKCJE ONLINE SAM NA SAM Z NATIVE SPEAKEREM

Zapisz się na darmową lekcję próbną

Spróbuj naszego testu online

WYGRYWAJ Z KONKURENCJĄ

Angielski jest międzynarodowym językiem komunikacji i biznesu, jego znajomość często decyduje o sukcesie życiowym. Najlepsi pracodawcy zatrudnią Cię wtedy, gdy będziesz się nim posługiwać. Pozwoli Ci znaleźć pracę i przyjaciół w swoim kraju lub w innym miejscu na świecie, nawet przez Internet. Jeżeli nie posługujesz się tym językiem – zamykasz się na świat i wiele okazji pozostaje dla Ciebie niedostępnych. 

Na świecie jest ponad czterysta milionów osób dla których angielski jest językiem ojczystym. My umożliwimy Ci kontakt z nimi i naukę od najlepszych. Przekonasz się że lekcje z native speakerem są całkowicie indywidualne (1:1). Stworzyliśmy unikalny system nauczyciel-uczeń bez pośredników, dzięki czemu takie lekcje kosztują mniej niż połowę ceny oferowanej przez inne firmy.

CZAS TO PIENIĄDZ

W zmieniającym się, pędzącym świecie 24 godziny na dobę to często za mało. Jednak nauka angielskiego to podstawa, a my pomożemy Ci to osiągnąć. Będziesz mógł wybierać dogodną porę i nie będziesz tracił czasu na dojazdy.

Pracując z Better English LTS, Ty zarządzasz swoim czasem a my dostosujemy się do Ciebie. Kliknij w nasz elastyczny harmonogram i zarezerwuj dogodne godziny dla Ciebie. Pół godziny przerwy na lunch? Podróż w pociągu? Odwołane spotkanie? Postaramy się zorganizować dla Ciebie lekcję. Z nami, Twój czas pozostaje w Twoich rękach.

JESTEŚMY FIRMĄ JEDYNĄ W SWOIM RODZAJU.

DLACZEGO MAMY NAJLEPSZE CENY NA RYNKU? BO

ZAPEWNIAMY NATIVE SPEAKERÓW BEZ PROWIZJI

ŁĄCZYMY LUDZI TECHNOLOGIĄ BLOCKCHAIN

Wirtualna nauka angielskiego to świetna zabawa, nie ma nic wspólnego ze stresem i nudą szkoły. Za niewielkie pieniądze nauczysz się świetnie mówić po angielsku a czas z nami spędzisz przyjemnie i w sposób interesujący.

Nauka i świetna zabawa

Jesteśmy Elastyczni

Zaadaptujemy się do twojego stylu życia. Możesz zmieniać lekcje online, jeżeli twoja sytuacja uniemożliwia odbycie ich o zaplanowanej godzinie – po prostu napisz do nas betterenglish-elts.com lub napisz wiadomość przez Skype live:betterenglish.elts

Jesteśmy Mobilni

Jeżeli nie możesz odbyć lekcji na komputerze, zrobimy Ci lekcje na telefonie lub tablecie. Naprawdę umożliwiamy naszym studentom odbycie lekcji gdziekolwiek i o dowolnej porze.

Zatrudniamy Doskonałych Nauczycieli i Instruktorów Dla Ciebie

Zatrudniamy tylko profesjonalnych nauczycieli angielskiego, aby nasi studenci mieli dostęp do najlepszych metod i techniki nauki języka angielskiego.

Best online English school
Employment form

Co mówią o nas nasi studenci

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli masz pytania, skorzystaj z okna czatu i porozmawiaj z naszym pracownikiem lub zostaw mu wiadomość.

Okno czatu znajduje się w prawym dolnym rogu

Możesz także do nas zadzwonić pod numer telefonu w Polsce
514 346 529

Close Menu
pl_PLPolski