JAK TO DZIAŁA

Jak działamy w Better English ELTS I na czym polegal ta organizacja?

Better English ELTS uczy angielskiego wykorzystując specjalnie przygotowaną platformę Internetową, którą używają z jednej strony uczniowie a z drugiej strony, na żywo, nauczyciele – native speakerzy. Nauczyciel pracuje systematycznie z danym uczniem i udziela indywidualnych, spersonalizowanych lekcji lekcji w trybie 1 uczeń 1 nauczyciel. Do komunikacji wykorzystujemy Skype, przez którego możesz się komunikować ze swoim nauczycielem używając swojego komputera, smartfona lub tabletu. Możesz korzystać z lekcji o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Kiedy mogę zacząć?

Możesz zacząć nawet dziś, zaraz po zapoznaniu się z naszą ofertą, Kliknij w ikonę powyżej aby zapisać się na darmową lekcje próbną. Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy lekcję. Nie wahaj się - to jest bardzo proste w obsłudze i działa. Po drugiej stronie ktoś czeka na Twoje zgłoszenie i potwierdzi rezerwację. Proszę podaj preferowaną godzinę lekcji i jakie odpowiadają Ci dni tygodnia.

Płatność

Pierwsza lekacja jest absolutnie bezpłatna. Gdy przekonasz się jak doskonałą usługę będziesz mógł otrzymać za 25 PLN za godzinę, poprosimy Cię abyś wybrał plan lekcji który będziesz chciał (chciała) zakupić i podamy Ci instrukcje o bezgotówkowej płatności. Jeżeli nie korzystasz ze Skypa i Gmaila – witamy w wirtualnym świecie XXI wieku i nauczymy Cię, przy okazji nabędziesz przydatne i ciekawe umiejętności.

Zainstaluj Skype

Jeżeli nie masz jeszcze Skype, to dziecinnie proste. Możesz zainstalować Slype na Twój komputer klikając ikonę powyżej. Możesz także zainstalować skype na iphone lub tablet.

Zainstaluj konto Gmail

Do korzystania z naszego programu przydatne będzie konto Gmail. Konto to ułatwia studentowi i nauczycielowi używanie pomocy naukowych – będziemy stosowali interaktywną tablicę przy prowadzeniu lekcji.

Zacznij uczyć się dziś

Po zainstalowaniu Skype i konta Gmail, zaloguj się na podane tam konta. Twój nauczyciel powiadomi Cię o rozpoczynającej się lekciji i rozpoczniecie naukę. Na Twój adres Gmail otrzymasz pierwsze materiały do Twoje pierwszej lekcji. Czekamy na Ciebie!

EASY STEPS ON HOW TO START WITH BETTER ENGLISH ELTS

Book

Book your first FREE Class!

Pay

Pay through Bank Transfer

Download Skype

Create a Skype account

Create Gmail Account

To easily access your interactive board in your class!

You are ready to start!

Log in to your Skype and Gmail account and wait for your Learning Instructor to send you a message!

Close Menu
pl_PLPolski