jak rozpocząć

JAK ROZPOCZĄĆ NAUKĘ Z BETTER ENGLISH LTS  – PRZYGOTOWANIE ZAJMIE 5 MINUT  

NA SAMYM DOLE TEJ STRONY ZNAJEDZIESZ DLA UŁATWIENIA DOKŁADNĄ INSTRUKCJĘ KROK PO KROKU

Zarezerwuj

Zarezerwuj Twoją pierwszą DARMOWĄ lekcję!

Zainstaluj Skype

Zainstaluj konto na Skype

Zainstaluj konto na Gmail

Aby mieć łatwy dostęp do interaktywnej tablicy która pomoże Ci w nauce

Już możesz zaczynać!

Zaloguj się na Skype i Gmailu I czekaj na Twojego nauczyciela który o umówionej porze skontaktuje się się z Tobą!

Opłaty

Pierwsza lekcja jest za darmo. Przy kolejnych lekcjach zapłać tutaj.

Jak działamy w Better English LTS I na czym polegal ta organizacja?

Better English LTS uczy angielskiego wykorzystując specjalnie przygotowaną platformę Internetową, którą używają uczniowie oraz nauczyciele – native speakerzy. Nauczyciel pracuje systematycznie z danym uczniem i udziela indywidualnych, spersonalizowanych lekcji w trybie 1 x 1. Do komunikacji wykorzystujemy Skype, przez którego możesz się komunikować ze swoim nauczycielem używając komputera, smartfona lub tabletu. Możesz korzystać z lekcji o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Kiedy mogę zacząć?

Możesz zacząć nawet dziś, zaraz po zapoznaniu się z naszą ofertą. Kliknij w ikonę powyżej aby zapisać się na darmową lekcje próbną. Nie wahaj się - to jest bardzo proste w obsłudze i działa. Po drugiej stronie ktoś czeka na Twoje zgłoszenie i potwierdzi rezerwację. Proszę, podaj preferowaną datę i godzinę lekcji próbnej.

Płatność

Pierwsza lekcja jest absolutnie bezpłatna. Gdy przekonasz się jak doskonałą usługę będziesz mógł otrzymać za 28 PLN za godzinę, poprosimy Cię abyś wybrał plan lekcji który będziesz chciał (chciała) zakupić i podamy Ci instrukcje o bezgotówkowej płatności. Jeżeli nie korzystasz ze Skypa i Gmaila – witamy w wirtualnym świecie XXI wieku i nauczymy Cię, przy okazji nabędziesz przydatne i ciekawe umiejętności.

Jak zapisać się na darmową lekcję próbną

  1. Kliknij na podany niżej link „darmowa lekcja próbna” i zapisz się na pierwszą darmową lekcję (najbliższy termin jest już jutro o wybranej przez Ciebie porze). Gdy już klikniesz w ten link, znajdziesz się na stronie, na której zapisujesz się na darmową lekcję próbną. 
  2. Termin lekcji próbnej wybierzesz klikając w kalendarz na odpowiednią datę godzinę. 
  3. Następnie na dole strony na której będziesz wpisz w okienko: 1) Twoje imię i nazwisko (lub tylko imię jak wolisz) oraz 2) Twój adres mailowy. Wtedy wciśnij guzik „wyślij”. Jeżeli możesz, podaj od razu nazwę użytkownika Skype (Skype ID) i adres Gmail (jak założyć konto na Skype i Gmail i znaleźć Nazwę użytkownika Skype – odpowiedź znajdziesz poniżej).
  4. Po wciśnięciu „wyślij” na Twoim ekranie wyświetli się „Instrukcja”. Znajdziesz tam instrukcję jak rozpocząć darmową lekcję próbną. Ponadto znajdziesz tam okienka w które możesz wpisać adres Skype i Gmail, jeżeli wcześniej ich nie podałeś
  5. Jednocześnie na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie daty i godziny lekcji próbnej które wcześniej wybrałeś. Będzie tam również na wszelki wypadek link do Instrukcji o której mowa powyżej.
  6. Gdy nadejdzie wybrana przez Ciebie pora darmowej lekcji próbnej, usiądź wygodnie przed komputerem, zaloguj się na Skype i Gmail. Tam spotkasz się z naszym lektorem, który będzie na Ciebie czekał i poprowadzi Cię przez darmową lekcję próbną. Lektor pokaże Ci jak wyglądają lekcje i poprowadzi pierwsze – darmowe – zajęcia. Lektor zbada również Twoje umiejętności i ustali właściwy dla Ciebie poziom nauczania.  Lektor spyta Cię także o cel Twojej nauki i w razie potrzeby dobierze specjalny program. Jeżeli zdecydujesz się na naukę, to ustalicie, ile razy w tygodniu i o jakich porach chcesz mieć lekcje. Potem już – nauka. 
  7. Teraz już możesz kliknąć na link darmowa lekcja próbna i postępując zgodnie z instrukcjami, jutro od rana możesz rozpocząć. Darmowa lekcja próbna nie zobowiązuje Cię do zapisania się na kurs ani do uiszczenia jakiejkolwiek opłaty
  8. W razie jakichkolwiek wątpliwości kliknij w okno czatu które znajduje się w prawym dolnym rogu strony głównej a nasz agent udzieli Ci wszelkiej poprzedniej pomocy.

Jak otworzyć konto na Skype i konto na Gmail

Konto na Skype i konto na Gmail są potrzebne do korzystania z naszych lekcji. 

Aby otworzyć konto na Skype kliknij tutaj

Aby otworzyć konto na Gmail kliknij tutaj

Nazwa użytkownika Skype

Uwaga: Nazwa użytkownika Skype (Skype ID) pozwala lektorowi znaleźć Cię na Skype dlatego prosimy o jej podanie. To nie jest Twój „nick”/imię  tylko specjalne ID, aby je odczytać:

– uruchom Skype, jeżeli nie jesteś zalogowana/zalogowany na Skype to zaloguj się

– w lewym górnym rogu jest Twoje imię, kliknij tam

– zobaczysz nowe okienko, znajdź w nim „Profil w Skypie”, kliknij tam

– zobaczysz nowe okienko, znajdź w nim „nazwa użytkownika Skype”, skopiuj i wyślij do nas

Ostatecznie możesz zamiast tej nazwy podać Twój adres mailowy który wpisujesz logując się na Skype, w ten sposób też na ogół będziemy mogli Cię znaleźć. Natomiast nie będziemy niestety mogli Cię znaleźć po Twoim „nicku”/imieniu które używasz na Skype, bo takich samych „nicków”/imion jest na Skype bardzo wiele.

Close Menu
pl_PLPolski