O NAS

Better English LTS jest międzynarodową instytucją nauczania języka angielskiego zatrudniającą native speakerów i specjalistów od komunikacji, która działa z sukcesem w wielu krajach. Oferujemy spersonalizowane zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, native speakerów, które pozwolą Ci szybko, i niedrogo, poprawić poziom angielskiego i komunikować się biegle w tym języku.

Better English LTS oferuje indywidualne, 1×1 lekcje angielskiego przez Skype. Metoda komunikacji jest prosta i wymaga jedynie darmowej aplikacji Skype i Google. Wystarczy standardowy komputer PC lub Apple z głośnikiem i mikrofonem, kamera nie jest konieczna. Opanowanie naszych narzędzi zajmuje kilka minut, potem przystępujemy do nauki. Instrukcja znajduje się w zakładce „Jak Rozpocząć” 
Nasi nauczyciele to native speakerzy wykwalifikowani do nauki języka, zmotywowani i pracujący z zapałem. Nauczanie w systemie jeden uczeń jeden nauczyciel pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów, uczymy znacznie szybciej i ciekawiej niż lekcje grupowe. Stosujemy wypróbowaną metodę Better English LTS. Nasi uczniowie lubią lekcje, szybko czynią postępy i jesteśmy dumni z tego, że zdobyte i utrwalone umiejętności pozostają użyteczne na całe życie.

METODA Better English LTS

Metoda „Better English LTS” opiera się na opracowanym przez native speakerów programie nauczania przy użyciu najnowszych technologii interaktywnych i komunikacji na odległość. Jednakże od „automatycznych” aplikacji odróżnia nas to, że każda lekcja jest w 100% indywidualna i nauczyciel jest wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Jak uczymy? Nauczyciel jest przez cały czas z Tobą i cały czas rozmawiacie przy użyciu Skype. Dzięki temu przez 100% czasu uczysz się rozumieć mówiony angielski. Co istotne, kiedy rozmawiacie, nauczyciel cały czas koryguje Twoją wymowę i Twoją gramatykę. Jednocześnie przy użyciu interaktywnej tablicy wykonujecie ćwiczenia gramatyczne i redakcyjne, wykorzystując wypracowane przez nas pomoce naukowe. Możecie też prowadzić konwersacje na wybrane tematy podczas których realizowana jest również nauka wymowy i gramatyki. W ten sposób doskonale wykorzystujesz Twój czas, jednocześnie uczysz się zarówno wymowy i rozumienia, jak i gramatyki angielskiej.

Jest to metoda przyszłości która została opracowana aby korzystając z nowych technologii nauczyć ludzi płynnego angielskiego w mowie i w piśmie. Bez konieczności wychodzenia z domu, w kontakcie z native speakerem, w sposób interesujący, a co najważniejsze – szybko i nie narażając Cię na duże wydatki.

Zamiast narażać Cię na przydługie opisy naszej metody nauczania, zapraszamy już dziś do darmowej lekcji próbnej, podczas której zobaczysz jak przyjemne są nasze zajęcia i przekonasz się jak doskonałą naukę oferujemy w ramach naszego przystępnego cennika.

Close Menu
pl_PLPolski