Oferowane kursy

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA

Podczas darmowej lekcji próbnej oceniamy Twój poziom umiejętności. Wyróżniamy zasadniczo 6 poziomów nauczania języka angielskiego: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Szczegółowy opis tych poziomów znajdziesz tutaj. Podczas darmowej lekcji próbnej będziemy chcieli dowiedzieć się także o Twoich potrzebach i celu Twojej nauki. W zależności od tego dopasujemy dalszą naukę do Twoich potrzeb, przykładowo kładąc większy nacisk na przełamanie bariery językowej w mówieniu, korektę akcentu w wymowie, naukę gramatyki, opanowanie konkretnego słownictwa lub przygotowanie Cię do konkretnego egzaminu lub danej pracy. Możesz zdecydować czy chcesz otrzymywać zadania domowe czy wolisz całość pracy wykonywać podczas lekcji z nauczycielem.

PODSTAWOWY KURS Better English LTS

Jest to zasadniczy i pełny kurs języka angielskiego (konwersacja, gramatyka, akcent, pisanie) w 6 etapach, który kończy się całkowitym opanowaniem języka na poziomie C2. Po zakończeniu tego kursu z native speakerem posługujesz się językiem angielskim w zasadzie tak dobrze jak językiem ojczystym. Z naszego doświadczenia, osiągnięcie takiego poziomu zajmuje około 2 lat od rozpoczęcia nauki na poziomie podstawowym, pod warunkiem że nauka jest intensywna.

Na podstawie lekcji próbnej zapisujemy Cię na odpowiedni kurs od A1 do C2, który będziesz kontynuować, aż do opanowania danego poziomu. Otrzymasz od nas bez dodatkowej opłaty materiały do nauki na Twoim poziomie. Będziemy uczyć Cię na tym poziomie do momentu kiedy osiągniesz kolejny poziom, co jest uzależnione od wielu czynników, między innymi od tego jak często możesz odbywać lekcje. Następnie przechodzisz na kolejny poziom i tak do skutku aż do osiągnięcia przez Ciebie biegłego angielskiego w mowie i w piśmie. Ponadto na Twoje życzenie realizujemy dla Ciebie spersonalizowany program np. ukierunkowany na poprawę wymowy, naukę gramatyki, przygotowanie do konkretnego egzaminu lub kursy wyspecjalizowanego angielskiego.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Według Twoich preferencji, i w ramach naszego standardowego cennika, oferujemy także specjalistyczne kursy języka angielskiego. Listę specjalistycznych kursów prezentujemy poniżej:

 • Kurs wymowy American English
 • Pełny kurs gramatyki angielskiej
 • Kursy angielskiego dla podróżujących
 • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
 • Kurs Business English
  Kursy dla lekarzy i pielęgniarek
 • Konwersacje na różnych poziomach zaawansowania
 • Przygotowanie do egzaminu maturalnego
 • Przygotowanie do egzaminów IELTS, TOEFL, Cambridge Exams (PET, FCE, CAE, CPE)
 • Wesołe lekcje angielskiego dla dzieci
 • Wiele innych możliwości. Na Twoje życzenie nasz nauczyciel przygotuje indywidualne tematy

POZIOMY JĘZYKA ANGIELSKIEGO, OD KTÓRYCH ZACZYNAMY TWOJĄ NAUKĘ A NASTĘPNIE DOPROWADZAMY CIĘ DO PRZEJŚCIA NA KOLEJNY POZIOM.

POZIOM A1

Potrafisz się przedstawić, zadawać proste pytania o wiek, miejsce zamieszkania, rzeczy, które posiadasz lub znajomych, oraz odpowiadać na podobne pytania. Rozumiesz proste zdania i potrafisz je używać w zakresie prostych potrzeb życia codziennego. Potrafisz odbyć bardzo prostą rozmowę, jednak Twój rozmówca musi starać się zrozumieć co chcesz powiedzieć, a sam musi mówić wyraźnie i często tłumaczyć to co ma do powiedzenia.

POZIOM A2

Potrafisz w prosty sposób opisywać Twoje otoczenie, oraz w prosty sposób wypowiedzieć się w sprawie Twoich najważniejszych potrzeb. Rozumiesz wypowiedzi związane z najistotniejszymi sprawami, takim jak wskazanie drogi, wykonanie prostej pracy, informacje dotyczące rozmówcy, jego rodziny i otoczenia. Potrafisz porozumieć się w zakresie spraw wymagających prostej wymiany zdań na znane Tobie tematy.

POZIOM B1

Potrafisz zredagować wypowiedź ustną lub pisemną na tematy które Cię interesują lub są Ci znane. Rozumiesz już dość swobodnie standardowe wypowiedzi na temat znanych Tobie spraw dotyczących np. hobby, szkoły, pracy, wakacji. Potrafisz opisać Twoje doświadczenia, wydarzenia które Ciebie dotyczyły, oraz wypowiadać się na temat swoich planów dotyczących przyszłości. Radzisz sobie podczas podróży posługując się prostym angielskim i potrafisz porozumiewać się w tym zakresie.

POZIOM B2

Wypowiadasz się dość swobodnie i redagujesz tekst na określony temat, potrafisz argumentować i prezentować swój punkt widzenia. Rozumiesz już główne kwestie w bardziej złożonych tekstach na tematy nie tylko konkretne, ale także abstrakcyjne. Rozumiesz niektóre teksty i rozmowy z użyciem specjalistycznego języka, jeżeli dotyczy to Twojej sfery zawodowej lub Twoich zainteresowań. Jesteś w stanie przeprowadzić rozmowę z osobą, która posługuje się angielskim jako językiem ojczystym w sposób swobodny i bez szczególnego wysiłku.

POZIOM C1

Potrafisz wypowiadać się swobodnie i w razie potrzeby w sposób precyzyjny i rzeczowy. Dzięki temu bez trudu radzisz sobie w języku angielskim zarówno w kontaktach towarzyskich jak i w sprawach zawodowych. Jesteś w stanie napisać złożony tekst z użyciem zaawansowanej gramatyki angielskiej i dobrze dobranego słownictwa, zarówno w sprawach osobistych jak i na tematy profesjonalne. Potrafisz zrozumieć trudne i długie teksty na dowolne tematy. Masz już wyczucie żywego języka, rozumiesz ukryte znaczenia, przenośnie, aluzje. Osoby z którymi się komunikujesz zwracają uwagę na Twoją biegłość w posługiwaniu się angielskim.

POZIOM C2

Język angielski jest dla Ciebie drugim językiem, w którym jesteś w stanie komunikować się na podobnym poziomie do poziomu Twojego języka ojczystego. Wykorzystujesz język angielski całkowicie swobodnie zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Potrafisz korzystać z informacji z różnych źródeł i swobodnie je przetwarzać. Wykorzystujesz bogactwo języka, wyrazów bliskoznacznych, rozumiesz gry słowne i finezyjne sformułowania przy użyciu zaawansowanej gramatyki. Rozumiesz w zasadzie wszystko zarówno w języku mówionym jak i w literaturze. W sprawach zawodowych Twoja znajomość języka przekracza poziom dostępny dla osób spoza Twojej profesji, mimo że posługują się językiem angielskim jako językiem ojczystym.

Close Menu
pl_PLPolski